FAQ

Čo to je reflexná fólia?

Reflexné fólie sú fólie, ktoré odrážajú svetlo. Pokiaľ na fóliu posvietite – bude odrážať svetlo rovnako ako odrazové sklo na bicykli.

Čo to je fotoluminiscenčná fólia?

Fotoluminiscenčná fólie sú samolepiace akrylové fólie predovšetkým na bezpečnostné značenie. Exteriérová životnosť týchto fólií je 5 – 7 rokov. Fólia sa dá lepiť na takmer všetky hladké povrchy za sucha i mokra s výnimkou monomerických vinylov. Luminace po 10 minútach: 132 mcd / m2 (norma DIN 67510 udáva 20 mcd / m2), luminace po 60 minútach: 16 mcd / m2 (norma DIN 67510 udáva 2,8 mcd / m2), doba vyžarovania svetla až 11 h. Z hľadiska požiarnej ochrany splňuje triedu F1 požadovanú podľa DIN 53 438-3. Svetelné hodnoty spĺňajú požiadavky DIN 67 50-1 (skúška optických vlastností podľa DIN 67 510). Vyznačuje sa dobrou odolnosťou proti soľnej hmle (DIN 50 021-SS).

Prečo a ako platiť kreditnou alebo platobnou kartou?

Je to najpohodlnejšie, najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob, ako zaplatiť za naše nálepky. V porovnaní so zaslaním na dobierku ušetríte. V porovnaní s bankovým prevodom ušetríte čas, pretože v tomto prípade zasielame nálepky až po prijatí platby. To trvá zvyčajne štyri pracovné dni. Pri platbe kartou vidíme Vašu platbu okamžite a nálepky zasielame okamžite.

Po kliknutí na tlačidlo prejsť na PayPal na vykonanie platby prejdete na zabezpečenú stránku. Ak nie ste u PayPal registrovaní, nájdite v ľavej časti stránky text: „Do not have a PayPal account? Use your credit card or bánk account.“ a kliknite na odkaz Continue. Na tejto stránke už len vyplníte pár údajov z vašej karty a platbu dokončíte.

Zasielate na dobierku i do zahraničia?

Na dobierku do zahraničia nezasielame. Zasielame len do Česka a na Slovensko. Zahraničné pošta po vás pred vyzdvihnutím zásielky bude požadovať úhradu za prevod peňažných prostriedkov nad rámec ceny Vašej objednávky. Rovnaký prípad sa týka bankového prevodu, ktorý je tiež drahý. Najpohodlnejšie, najrýchlejší a hlavne zadarmo je platba kreditnou alebo platobnou kartou. Pri dokončovaní objednávky zvoľte spôsob platby „Pay Pal (Visa, Master card)“. Budete presmerovanie na zabezpečenú stránku, odkiaľ vykonáte platbu kartou.

Čo je to silueta?

Silueta je označenie obrysu, tieňa, prenesene tiež náčrtu. Je to tiež forma umenia, užíva sa najmä ako dekoračná kresba, známa už od staroveku. V tomto internetovom obchode nájdete decentné siluety, ktoré sú zhotovené zo samolepiacej fólie. U nás si vyberiete sebe blízky motív. Máme v ponuke cez 3500 druhov.

Sú nálepky určené len na autá?

Samozrejme že nie! Nálepkou si môžete ozdobiť čokoľvek iného. Napríklad: okno, notebook, hrnček, motorku a podobne. Nálepky sú zhotovené z kvalitného materiálu, ktorý priľne na veľa podkladov.

Z akého materiálu sú samolepky vyrobené?

Samolepky sú vyrobené zo 75 mikrónovej monomerické valcované fólie pre výrez – signcutting. Fólie majú permanentné lepidlo.